PUP Wrocław

Profesjonalne wnioski o dofinansowanie

Potrzebujesz dotacji do firmy? Oferujemy profesjonalne i skuteczne wnioski o dofinansowanie działalności gospodarczej z Urzędu Pracy we Wrocławiu.

Dlaczego warto?

Oferujemy kompleksowe usługi tworzenia wniosków o dotacje z Urzędu Pracy we Wrocławiu.

Tworzenie biznesplanu

Dokonujemy analizy rynku oraz szczegółowy i realny biznesplan.

Analiza finansowa

Wykonujemy wszystkie kalkulacje wraz z wyczerpującym uzasadnieniem.

Szablony załączników

Dostarczamy niezbędne szablony załączników, jak np. listy intencyjne.

Kim jesteśmy?

Zespół specjalistów ds. dotacji

Jesteśmy zespołem specjalistów ds. dotacji. Działamy na rynku od ponad 4 lat i pozyskaliśmy dziesiątki milionów złotych dla setek klientów. Dzięki nam przedsiębiorcy nie muszą martwić się o dofinansowanie na start działalności, a wszelkie formalności związane z tworzeniem i procesowaniem wniosków są po naszej stronie. Specjalizujemy się w dotacjach z Urzędu Pracy we Wrocławiu.

Nasz zespół tworzą fachowcy z różnych dziedzin gospodarki. Pracują z nami profesjonalni kreatorzy treści, którzy z odpowiednią narracją i dociekliwością zaprojektują ciekawy i realny biznesplan, analitycy rynkowi i finansowi, którzy zajmą się dokładnym researchem branży oraz możliwości finansowania, a także specjaliści ds. księgowości, którzy zajmą się projektem efektów ekonomicznych oraz obliczeniami związanymi z częścią finansową wniosku i biznesplanu.

PUP Wrocław - dotacje z urzędu pracy

Dofinansowania z Urzędu Pracy we Wrocławiu są przyznawane przez cały rok. Nabór wniosków nieprzerwanie działa przez pełne 12 miesięcy w roku, dlatego niezależnie od czasu, w którym zdecydujesz się założyć własną działalność gospodarczą, możesz liczyć na rozpatrzenie wniosku i możliwość pozyskania funduszy.

Z tego także powodu, kryteria oceny są bardzo restrykcyjne, ponieważ liczba wniosków napływających do PUP Wrocław jest bardzo duża.  Ważne zatem jest, by wniosek wraz z biznesplanem był naprawdę dobry.

Dotacje z PUP Wrocław mogą obejmować nawet 45 tysięcy złotych (jednak realna kwota dotacji w tym momencie to 37 000 zł). Jeśli jesteś osobą bezrobotną, która nie prowadziła wcześniej działalności i mieszkasz na terenie powiatu wrocławskiego, jest to dla Ciebie ogromna szansa na otwarcie i rozwój własnego biznesu.

Chętnie pomożemy Ci skutecznie zwiększyć Twoje szanse na pozyskanie dofinansowania z Urzędu Pracy we Wrocławiu.

Przykładowy wniosek o dotacje PUP Wrocław

Profesjonalny wniosek

Stworzymy dla Ciebie kompleksowy, profesjonalny i skuteczny wniosek do Urzędu Pracy we Wrocławiu wraz z całą niezbędną dokumentacją - biznesplanem, analizą finansową, uzasadnieniem zakupów, a także dostarczymy niezbędne załączniki, których nie dostarcza urząd, jak np. listy intencyjne.

Aktywna pomoc w pozyskaniu dotacji z PUP Wrocław

Nasze wsparcie nie kończy się po przesłaniu Ci gotowego wniosku. Prowadzimy Cię przez cały proces pozyskania dotacji - jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy lub korekty do wdrożenia - zajmiemy się tym. Wyposażymy Cię także w wartościową wiedzę, która pomoże Ci podjąć decyzje zakupowe i inne kwestie związane z umową z Urzędem Pracy we Wrocławiu.

Two People Doing Paperwork and Computing Taxes

Indywidualne podejście

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nasze wnioski o dofinansowanie są tworzone samodzielnie przez szereg specjalistów, biorąc pod uwagę Twoje kompetencje, doświadczenie, potrzeby, a także oczywiście Twój pomysł na biznes. Oznacza to, że otrzymasz od nas zupełnie unikalny wniosek dostosowany do Twojego planu na biznes, maksymalizując tym samym szanse na pozyskanie dotacji z PUP Wrocław.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Stworzenie takiego wniosku, który ma dużą szansę na pozytywne rozpatrzenie, wymaga bardzo dużo czasu, ale nade wszystko wiedzy i doświadczenia. Zachęcamy do wysłania wiadomości, aby otrzymać bezpłatną wycenę.

Gdy ocenimy szansę pozyskania dotacji na duże, wtenczas zaproponujemy wynagrodzenie w modelu prowizyjnym. Oznacza to, że prowizja wynosi zazwyczaj 4,99% od pozyskanej kwoty. Jeśli wniosek zostanie odrzucony – nie otrzymujemy wynagrodzenia. Gdy szanse będą mniejsze – model łączony, czyli prowizję + opłatę stałą. Nie ma jednej ustalonej z góry kwoty. Konkretna wycena zależy od danego przypadku – jaka branża, jaki pomysł, jakie kwalifikacje Klienta, jakie wykształcenie,  jaki czas realizacji. Czynników składowych wyceny jest naprawdę wiele, dlatego zachęcamy do kontaktu. Z pewnością znajdziemy odpowiednie rozwiązanie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest czas. Staramy się napisać wniosek o dofinansowanie z Urzędu Pracy we Wrocławiu jak najszybciej. Jednak jeszcze bardziej stawiamy na jakość i profesjonalizm. Czas realizacji zależy też od Klienta – jakie informacje i w jakim czasie otrzymamy. Standardowy czas, który potrzebujemy na napisanie wniosku, to ok. 5 dni roboczych. Jest też możliwy tryb ekspresowy – wówczas ustalamy z Klientem, na kiedy potrzebuje wniosek (z reguły jest to ok. 2 dni).

Jakie są wrażenia naszych klientów?

Wykazujemy się wysoką skutecznością w pozyskiwaniu dotacji. Zdecydowana większość naszych klientów jest zadowolona z usług. Zawsze po zakończeniu realizacji zlecenia pytamy o wrażenia. Możesz zapoznać się z przykładowymi i prawdziwymi opiniami naszych poprzednich klientów. Feedback jest dla nas bardzo istotny i pozwala nam wciąż się rozwijać, doskonaląc nasze procesy.

Zdobyta dotacja: 33 860,00 zł

Moją współpracę z Napiszemywniosek.pl oceniam bardzo pozytywnie. Wszystkie dokumenty zostały sporządzone w staranny sposób nawet pomimo zmiany urzędu, do którego składany był wniosek, co spowodowało dodatkowe trudności. Dodatkowo w razie pytań w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt mailowy oraz telefoniczny. Dzięki temu mój poziom stresu był na niskim poziomie.

Patrycjusz Informatyk, Gdańsk

Zdobyta dotacja: 30 000,00 zł

Jestem bardzo zadowolona z usługi stworzenia wniosku do urzędu pracy. Na początku miałam obawy jak to wszystko się potoczy. Jednak cały proces przebiegł niezwykle profesjonalnie. Mogłam w każdej chwili liczyć na kontakt mailowy i telefoniczny. Model współpracy jest bardzo przejrzysty i transparentny. Zespół służy pomocą i dobrą radą, sugerując najlepsze rozwiązania w przypadku jakichkolwiek niejasności.

Magdalena Psycholog, Poznań

Zdobyta dotacja: 26 950,00 zł

Serdecznie polecam usługi firmy NapiszemyWniosek.pl. Po przesłaniu informacji na temat planowanej działalności został mi przesłany gotowy wniosek w zaledwie 7 dni. Wniosek został napisany starannie z dbałością o szczegóły. Widać naprawdę duże doświadczenie. Po uzupełnieniu danych osobistych wniosek został przedłożony w Urzędzie Pracy i bez żadnej korekty został rozpatrzony pozytywnie.

Tomasz Pilot m.in. Ryanair, Leżajsk

Zdobyta dotacja: 34 399,00 zł

Moją największą obawą było, w razie mojej rezygnacji z próby otrzymania wniosku, utrata pieniędzy zgodnie z umową. W rzeczywistości otrzymywałem wszelkie potrzebne informacje na każdym etapie składania wniosku, mogłem zadzwonić o każdej porze dnia. Wybrałbym ponownie pomoc z NapiszemyWniosek, ponieważ otrzymałem dotacje oraz komunikacja była bezproblemowa.

Łukasz Lekarz dentysta, Wrocław

Zdobyta dotacja: 22 552,00 zł

Najbardziej obawiałam się złego wypełnienia wniosku i że zostanie odrzucony.
W trakcie szukania informacji jak to zrobić trafiłam na stronę NapiszemyWniosek.pl.
Kontakt był błyskawiczny, wszystko bardzo dobrze wytłumaczone i sprawnie napisane. Gdybym miała napisać to jeszcze raz to tylko z NapiszemyWniosek.pl. Polecam

Katarzyna Groomer - salon groomerski, Radom

Tworzymy wniosek,
a Ty śpisz spokojnie.

Zajmiemy się większością formalności. W tym czasie skup się na doskonaleniu swojego pomysłu i pozyskiwaniu potencjalnych klientów.

Odpowiemy w ciągu kilku godzin.

Wyślij zapytanie o bezpłatną ocenę szans oraz ustalenie szczegółów współpracy.


Darmowa konsultacja
z oceną Twoich szans
oraz wycena

Nasz niezawodny opiekun Łukasz czeka na Twoją wiadomość. 

Przygotuje dla Ciebie indywidualną ofertę
i odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy do kontaktu.