Opinie

Co sądzą o nas nasi Klienci?

Karolina Lewandowska Właścicielka kawiarni Bobo Cafe, Września

Zdobyta dotacja: 28 000,00 zł

Współpraca uważam, że przebiegała jak najlepiej, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Kontakt zawsze był. Odpowiedź na każde pytanie dostawałam bardzo szybko. Wniosek również został bardzo szybko i starannie napisany. Jestem mega wdzięczna osobą, które za tym stoją i wykonują tak dobrą pracę - choć to mało powiedziane. Jestem przeszczęśliwa, że się udało i to z Waszą pomocą ! Dziękuję. Wcielacie się po prostu w osobę, która chce mieć daną działalność i piszecie. Jest to bardzo, ale to bardzo dobra robota. Bardzo Wam dziękuję za pomoc, bo wiem, że bez Was nie miałabym tego dofinansowania i kawiarni o której marze. Dziękuję Wam Bardzo. Jesteście świetni - cały zespół. Dziękuję również Panu Łukaszowi, z którym kontakt był od samego początku bardzo dobry i w każdym momencie mi pomagał, rozwiewał moje wątpliwości i pytanie. Jestem bardzo wdzięczna i życzę samych sukcesów w dalszej pracy 🙂

Katarzyna Najdek Projektantka wnętrz, Wrocław

Zdobyta dotacja: 34 948,40 zł.

Moją największą obawą było oczywiście oszustwo i utrata kwoty początkowej - natomiast zarówno skonstruowana umowa oraz kontakt z firmą był na tyle profesjonalny, że postanowiłam podjąć współpracę. W rzeczywistości współpraca przebiegła bardzo płynnie i profesjonalnie. Zawsze uzyskiwałam odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania a czas oczekiwania na odpowiedź był naprawdę bardzo szybki. Zdecydowanie polecam i skorzystałabym raz jeszcze z usług, głownie dlatego, że otrzymałam dofinansowanie i mogłam się poradzić w każdej kwestii. Fachowa wiedza na tematy poboczne również była imponująca.

Patrycjusz Ryndak Informatyk, Gdańsk

Zdobyta dotacja: 33 860,00 zł

Moją współpracę z Napiszemywniosek.pl oceniam bardzo pozytywnie. Wszystkie dokumenty zostały sporządzone w staranny sposób nawet pomimo zmiany urzędu, do którego składany był wniosek, co spowodowało dodatkowe trudności. Dodatkowo w razie pytań w każdej chwili mogłem liczyć na kontakt mailowy oraz telefoniczny. Dzięki temu mój poziom stresu był na niskim poziomie.

Magdalena Kierzkowska Psycholog, Poznań

Zdobyta dotacja: 30 000,00 zł

Jestem bardzo zadowolona z usługi stworzenia wniosku do urzędu pracy. Na początku miałam obawy jak to wszystko się potoczy. Jednak cały proces przebiegł niezwykle profesjonalnie. Mogłam w każdej chwili liczyć na kontakt mailowy i telefoniczny. Model współpracy jest bardzo przejrzysty i transparentny. Zespół służy pomocą i dobrą radą, sugerując najlepsze rozwiązania w przypadku jakichkolwiek niejasności.

Tomasz Gdura Pilot m.in. Ryanair, Leżajsk

Zdobyta dotacja: 26 950,00 zł

Serdecznie polecam usługi firmy NapiszemyWniosek.pl. Po przesłaniu informacji na temat planowanej działalności został mi przesłany gotowy wniosek w zaledwie 7 dni. Wniosek został napisany starannie z dbałością o szczegóły. Widać naprawdę duże doświadczenie. Po uzupełnieniu danych osobistych wniosek został przedłożony w Urzędzie Pracy i bez żadnej korekty został rozpatrzony pozytywnie.

Łukasz Lipka Lekarz dentysta, Wrocław

Zdobyta dotacja: 34 399,00 zł

Moją największą obawą było, w razie mojej rezygnacji z próby otrzymania wniosku, utrata pieniędzy zgodnie z umową. W rzeczywistości otrzymywałem wszelkie potrzebne informacje na każdym etapie składania wniosku, mogłem zadzwonić o każdej porze dnia. Wybrałbym ponownie pomoc z NapiszemyWniosek, ponieważ otrzymałem dotacje oraz komunikacja była bezproblemowa.

Łukasz Wenckowski Haft komputerowy, Gryfice

Zdobyta dotacja: 25 000,00 zł

Obawiałem się czy firma, która wynajmę spełni moje oczekiwania, czy dostane wniosek i czy się odpowiednio zrozumiemy jeżeli chodzi o mój pomysł. Współpraca przebiegła bardzo dobrze, zawsze miałem odpowiedzi na moje pytania, których było niemało. Wniosek został szybko i sprawnie napisany. Wiele fajnych pomysłów jak można zwiększyć szanse na dotacje, które wykorzystaliśmy i tez dostaliśmy 🙂 Było co prawda kilka błędów we wniosku, ale dostałem tez rabat za nie i mimo nich dostałem tez dotacje i szybka korekta owych błędów, wiec nie mam co narzekać.

Marta Kryczka Lekarz dentysta oraz medycyny estetycznej, Wrocław

Zdobyta dotacja: 35 000,00 zł

Moją największą obawą była niepewność jaka dotyczyła przyznania dotacji oraz wiążący się z nią czas bezrobocia. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Firma NapiszemyWniosek.pl wspierała mnie na każdym etapie składania dokumentów i rzetelnie odpowiadała na moje pytania. Z całą pewnością NapiszemyWniosek.pl to niezawodna firma godna polecenia. Na pewno w przyszłości skorzystam z ich usług ponownie.

Aleksandra Durta Optometrysta, Wrocław

Zdobyta dotacja: 35 000,00 zł

Nie miałam jakichś większych obaw. Jedynie może to, że dużo jest ofert w Internecie takiej pomocy i zależało mi na znalezieniu osób, które wiedzą co robią, są w tym specjalistami. Nie chciałam stracić czasu i energii na coś co nie wypali. Współpraca przebiegła bardzo dobrze. Rewelacyjny kontakt, bardzo sprawny. Uzyskiwałam odpowiedzi na wszelkie pytania, bądź wskazówki jak sobie z danym problemem poradzić. Nie czułam się głupio, że czegoś nie wiem/nie rozumiem. Wykazali się Państwo dużą cierpliwością. Na pewno wybrałabym Państwa do pomocy ponownie i będę polecać innym z czystym sumieniem. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc 🙂

Ada Piotrowska Projektowanie i sprzedaż przez Internet odzieży i akcesoriów streetwearowych, Sztum

Zdobyta dotacja: 25 000,00 zł

Przed rozpoczęciem współpracy nie miałam wątpliwości, że jeśli dobrniemy do końca współpracy, dostanę dofinansowanie. Moją jedyną obawą były problemy/błędy w komunikacji czy brak pomocy dla osoby, która jest takim laikiem w temacie jak ja. W rzeczywistości nie obyło się bez problemów (po obu stronach), ale najważniejsze, że w momencie wątpliwości czułam otwartość na rozmowę, "ludzkie podejście" i ostatecznie wypracowaliśmy świetną współpracę, na każdym etapie wiedziałam co się dzieje i rozumiałam co mam robić. Ostatecznie otrzymałam niezbędne środki na otwarcie działalności i uznaję współpracę za udaną. Dodatkowym atutem jest rozsądne wynagrodzenie (widziałam droższe oferty, a komunikacja ze specjalistą, mimo że bardziej "viralowym", wcale nie była łatwa).

Agnieszka Hała Sklep zoologiczny, Ruda Śląska

Zdobyta dotacja: 30 000,00 zł

Tak naprawdę dłuższy czas wahałam się i miałam wiele pytań w głowie: czy aby na pewno skorzystać z tego typu pomocy? Czy jest to rzetelna firma? Czy aby na pewno wszystko przejdzie sprawnie i nie będzie problemu z kontaktem w trakcie pisania wniosku? W rzeczywistości tak naprawdę moje obawy nie były w ogóle uzasadnione. Firma jest mega rzetelna, wszystko przebiegło pomyślnie i sprawnie mimo naprawdę krótkiego czasu. Wniosek był napisany tak jakbym tego oczekiwała. Sam wniosek został najwyżej zapunktowany na liście dotacyjnej, co samo przez siebie mówi 🙂 polecam z czystym sercem. Pozdrawiam cały zespół i dziękuję

Arkadiusz Rycioczek Programowanie z marketingiem online, Wejherowo

Zdobyta dotacja: 24 329,00 zł

Miałem z początku obawy co do wyrobienia się w terminie i indywidualnego podejścia do pisania wniosku. Współpraca przebiegła bardzo szybko i wniosek został dobrze dostosowany pod moją specjalizację. Wybrałbym ponownie ze względu na kompleksowe podejście do sprawy i wiele podpowiedzi w sprawach dotacji.

Katarzyna Munik Groomer - salon groomerski, Radom

Zdobyta dotacja: 22 552,00 zł

Najbardziej obawiałam się złego wypełnienia wniosku i że zostanie odrzucony.
W trakcie szukania informacji jak to zrobić trafiłam na stronę NapiszemyWniosek.pl.
Kontakt był błyskawiczny, wszystko bardzo dobrze wytłumaczone i sprawnie napisane. Gdybym miała napisać to jeszcze raz to tylko z NapiszemyWniosek.pl. Polecam

Patrycja Pakuła Produkcja odzieży, Gliwice

Zdobyta dotacja: 33 000,00 zł

Przed rozpoczęciem współpracy zastanawiałam się gdzie jest haczyk, bo umowa była dla mnie aż zbyt korzystna. Bałam się jakichś ukrytych kosztów za moje dodatkowe pytania, których było sporo.
Jednak pozytywnie się zaskoczyłam. Odpowiedzi na moje pytania, nawet te nie dotyczące bezpośrednio wniosku, a prowadzenia późniejszej działalności nadchodziły bardzo szybko. Świetny kontakt, profesjonalizm i ludzkie podejście.
Siedzę właśnie w samochodzie i jadę podpisać umowę z urzędem - pełen sukces. Na pewno skorzystałabym ponownie z pomocy tej firmy ze względu na konkurencyjną cenę i jakość usługi 🙂

Karolina Daniuk Psycholog, Pruszków

Zdobyta dotacja: 42 000,00 zł

Nie miałam wielu obaw, ale chyba główną było to, czy firma napiszemywniosek.pl będzie w stanie faktycznie pomóc mi w zdobyciu wystarczającej ilości punktów do otrzymania dotacji.
Dużą wartością było dla mnie dostosowanie wydatków z dotacji tak, żeby były one dobrze ocenione przez urząd pracy, oraz pomoc w szczegółowym ich uzasadnieniu, oraz napisaniu biznesplanu.
Polecam ją innym!